Egyéb kategória

E-titán tananyag hozzáférési idő hosszabbítás

E-titán tananyag hozzáférés idő hosszabbítás:
Az E-Educatio Zrt., ahogyan a tavalyi év hasonlóan nehéz időszakában, úgy most is igyekszik segítséget nyújtani számotokra és tanulóitok számára. Az alábbiakban ismertetésre kerülő, ingyenesen bevezetett kedvezményeink célja, hogy a korlátozások által érintett tanulóitok számára kellően hosszú tananyag elérési idők álljanak rendelkezésre, illetve hogy hasznosan tölthessék a képzési folyamat meghosszabbodásával járó többletidőt.
Ennek megfelelően:
1. Az eduKRESZ akkreditált e-learning tananyagok (kategóriás hatósági képzések, GKI képzések) hozzáférési idejét valamennyi olyan,
· a mai napon aktív tanuló esetén,
· aki már elkezdte a képzést, de még nem fejezte azt be,
· a hozzáférési ideje 2021. március 4-e és május 4-e közötti időszakban járt le vagy fog lejárni,
· rendelkezik még felhasználható tanulási idővel
díjmentesen meghosszabbítottuk 90 nappal.

Author

Tóth Éva