Tóth György vagyok, Gépjárművezető oktató.

Egy kamaszkori nagy álmomat valósítottam meg korábban, hogy autóvezető oktató lettem. Hosszú és izgalmas képzésen mentem végig, de megérte, mert azt csinálhatom a mindennapokban, amit kamaszként is szerettem volna:
kamaszokat, felnőtteket felkészíteni a biztonságos, szabályos, felelősségteljes közlekedésre és ez ad motivációt a mindennapokhoz.

Motivációm alapja továbbá az is, hogy az ember életében a jogosítvány megszerzése és az oda vezető út is egy nagyon fontos mérföldkő, s ez legyen egy szuper jó élmény, egy emlékezetes közös utazás, melyre 20-25 év múlva visszagondolva is egy kellemes emlékként gondolunk. Ez a szakma Nekem nem arról szól, hogy a jobb1-ben kilógatott kézzel azt várom, hogy mikor lesz vége a napnak, vagy hogy nincs kedvem az egészhez, hanem tanóráról tanórára fejlődjünk, s ennek talán a kulcsa az, hogy nagyon szeretném, hogy a tanulóm az általam átadott tudással vegyen részt a forgalomban, visszagondolva a tanultakra hozzon helyes és biztonságos döntést az utakon, értse azt, hogy mit miért csinál.

Amit biztosítok a tanulóimnak:
🔹 nyugodt, biztonságos környezetben leszel mellettem🚗
🔹 türelmem határtalan, hiszen tudom azt, hogy az autóvezetés egy összetett feladat és csak sok gyakorlással lehet megtanulni/rutint szerezni (s igen, nem fogok kiabálni a kocsiban, ha valamit hibázol, hiszen azért jöttél hozzám, hogy ezt megtanuld😇)
🔹átnézzük alaposan a főbb KRESZ szabályokat újra, amelyet igaz megtanultál a KRESZ órán, de a gyakorlatban alkalmazni az teljesen más
🔹a parkolásokhoz kimondott parkolási segédletet (rajzot, támpontot) biztosítok, ez alapján gyerekjáték lesz a parkolás☺️
🔹 a maximális korrektség és tisztelet ALAP az összes tanórán☝🏽☝🏽
🔹 jól érzed majd magad az órákon, garantálom, hogy minden alkalmat várni fogsz és nem stresszelve fogsz érkezni a tanórákra👌🏾
🔹időbeosztásban rugalmas vagyok, figyelembe veszem a munkahelyi beosztást, iskolai órarendet is
🔹minden tanóra valóban tartalmas, nem megyek postára, ügyintézni sem akarok a tanóra alatt, sőőőt nem is dohányzom, minden óra percre pontosan vezetéssel telik majd😊
🔹 a tartalmas óráknak köszönhetően nagyon nagy léptekben haladunk előre, heti 3-4 alkalmat is biztosíthatok a vezetésre
🔹 igényes, tiszta, klímás oktató autón tanulhatsz
🔹 felesleges plusz órákat nem fogok vetetni veled, amikor közösen azt érezzük, hogy “kész” vagyunk, máris megyünk vizsgázni🤩💪🏽
🔹 nálam a dicséret nem fizetős, nem esik nehezemre kiejteni egy kedves szót, hiszen erre igenis szükségünk van🙂
🔹 mindig csak annyit fizetsz előre, amennyit vezetünk, nem kell egyben fizetni a jogosítványt

Amennyiben az olvasottak szimpatikusak számodra és szeretnél Velem megtanulni biztonságosan közlekedni, részletekért keress e-mailben, telefonon, vagy az autósiskolában jelezd, hogy Velem tanulnál meg vezetni.
Azt vallom, ha valamit szívből csinálunk, annak van csak igazán értelme és eredménye.

Várlak szeretettel!

Üdv: Gyuri

Category