Tantermi KRESZ-tanfolyam
Ha nem szeretnéd egyedül kibogozni a bonyolultabb KRESZ-szabályokat, akkor válaszd a tantermi tanfolyamot: oktatónk segít átlátni a lényeget, hogy aztán magabiztosan mehess vizsgázni.
B kategóriás tantermi KRESZ-tanfolyam
B kategória = 3500 kg-ot meg nem haladó megengedett legnagyobb össztömegű gépkocsi, amelyben a vezető ülésen kívül legfeljebb 8 állandó ülőhely van.
A tantermi KRESZ-tanfolyam kedvezményes ára most 30.000 Ft helyett csak 20.000 Ft! Ez a kedvezményes ár kizárólag azokra a tanulókra vonatkozik, akik a képzés többi részét is iskolánkban végzik el. A tanfolyamon kötelező a részvétel!
A 12 óra/90 napos hatósági vizsgafelkészítő ára: 6000 Ft (Nem kötelező, de nagyon ajánlott a sikeres vizsga érdekében.) A póthozzáférés (10 óra/30 nap) ára: 5500 Ft
Jelentkezés feltételei
- Minimum 16,5 életév betöltése. (A tanfolyam elvégzése után elméleti vizsgát legkorábban a 17. életév betöltése előtt 3 hónappal tehetsz.) Gyakorlati vizsgát legkorábban a 17. életév betöltése után tehetsz.)
- Gépjárművezetői alkalmassági vélemény (Eü. 1 csoport – háziorvos végzi), a vizsga kiírásig kell behoznod, ellenkező esetben a kért vizsgára nem tudunk lejelenteni.
- Amennyiben érvényes vezetői engedéllyel rendelkezel, úgy az orvosi vélemény helyett a vezetői engedély fénymásolata szükséges.
- Alapfokú iskolai végzettség meglétének igazolását a KRESZ-vizsgán kell bemutatni.
- Nem magyar állampolgárság esetén – érvényes tartózkodási engedély.
(Vezetői engedély kiadásáig legalább 6 hónapos folyamatos magyarországi tartózkodás.)
Beiratkozáshoz hozni kell
- Ha rendelkezel más jármű kategóriára jogosítvánnyal, akkor hozd el magaddal.
- Érvényes személyigazolvány vagy érvényes útlevél, és mindkét esetben érvényes lakcímkártya. Külföldi állampolgár esetén tartózkodási engedély, ideiglenes tartózkodási engedély.
- Orvosi alkalmassági.
- Alapfokú iskolai végzettség meglétének igazolása a KRESZ-vizsga alkalmával.
Tantermi KRESZ-tanfolyam órarend
Ha szeretnéd sulis keretek közt tanulni a KRESZ-t, jelentkezz hamarosan induló tantermi KRESZ-tanfolyamunkra! Részletes órarend alább.
Dátum
Nap
Időpont
2026. 06. 29.
hétfő
17:00 – 20:10
2026. 06. 30.
kedd
17:00 – 20:10
2026. 07. 06.
hétfő
17:00 – 20:10
2026. 07. 07.
kedd
17:00 – 20:10
2026. 07. 09.
csütörtök
17:00 – 20:10
2026. 07. 13.
hétfő
17:00 – 20:10
2026. 07. 14.
kedd
17:00 – 20:10
Tanulóink szerint
KIVÁLÓ 148 vélemény alapján Közzétéve itt: istvan barkanyiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon elégedett voltam a Tóth Autósiskola motoros képzésével. Korrekt hozzáállás, jó hangulat. Minden motoros tanulónak szívből ajánlom!👍Közzétéve itt: Andrea ApjokA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Rugalmasság, kedvesség, segítőkészség.- ez a 3 szó ami eszembe jut ha a Tóth autósiskolára gondolok. Bármilyen kérdésem volt, gyorsan kedvesen válaszoltak telefonon, akár e-mailben is. Iskolát illetve oktatót váltottam, rengeteg ajánlás alapján Tóth Gyurit válaszottam. Életem egyik legjobb döntése volt!!! Hihetetlenül türelmes, higgadt, nyugodt oktató! Nem volt olyan óra amikor kellemetlenül éreztem volna magam, az órák jó hangulatban teltek gyorsan pörögtek az órák hiszen rugalmas és a tanuló képességeit szem előtt tartva építi fel dinamikusan az órákat. Ha oktató váltás előtt állsz, és agyalsz kit válassz egy jó hír: Tóth Gyuri a megoldás. Szívből köszönöm az autósiskolának, és Gyurinak is a rengeteg bele fektetett energiát, munkát. Örök emlék, szeretettel gondolok a jogosítványom megszerzéséig vezető útra❤️Közzétéve itt: Dóra PaszternákA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. A vezetéstanulás számomra nagyon pozitív élmény volt, amihez nagyban hozzájárult az iskola és az oktatóm hozzáállása. Nagyon jó szívvel ajánlom az iskolát és az oktatómat, Huszka Zitát. Zita türelmes, kedves, és igazán segítőkész oktató. Nagyon szerettem vele vezetni tanulni. Mindenkinek bátran ajánlom, aki nyugodt, támogató környezetben szeretné elsajátítani a vezetést.Közzétéve itt: Koppány LampertA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Szívemből tudom ajánlani a Tóth autósiskolát, nagyon jó élmény volt Tóth György kezei alatt megtanulni a vezetés minden fortélyát. A beiratkozás gördülékenyen és gyorsan ment, nagyon segítőkész volt mindenki az autósiskolánál, én már meglévő kressz vizsgával érkeztem és semmilyen problémát nem jelentett ennek az áthozatala. Tóth György az oktatóm végtelen türelemmel és kedvességgel ált minden órához, amik nagyon jó hangulatban teltek el, mindig vártam már hogy mikor vezethetünk újra. Gyuri nemcsak a vizsgára, de vizsga utánra is minden szituációra felkészít, szakmailag óriási tudással rendelkezik, így minden adott ahhoz hogy gond nélkül sikerüljön már az első vizsgád is. Egyszóval ha stresszmentesen, gyorsan és jól meg akarsz tanulni vezetni, akkor a Tóth Autósiskolát válaszd, nem fogsz csalódni!Közzétéve itt: Tímea RadicsA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Iskola és Oktató váltás során kerültem a Tóth Autósiskolához, ahol nagyon gördülékenyen ment a váltás és nagyon kedves volt velem mindenki. Az előző oktatómmal sajnos nem találtuk meg a közös hangsúlyt, így gyomorideggel váltottam ami talán életem egyik legjobb döntése volt. Viharos Ádám lett az oktatóm aki nagyon hamar és teljesen együttérzően “nevelte” ki belőlem a vezetés előtti félelmemet. Ádám mindig megnevettetett és az órák nagyon hamar elteltek annyira jókat beszélgettünk. Ádám nemcsak vicces, de türelmes is volt hozzám, ha valamit nem értettem többször elmagyarázta vagy megnéztük az adott helyet. Mindig hatalmas mosollyal várt, ami mindig pozitív energiákkal töltött el, tudtam, hogy egy olyan ember tanít aki az én érdekeimet nézi és szeretné, hogy az órák ne gyomorideggel és félelemmel teljenek, hanem nevetéssel és tanulással. A forgalmi vizsgám előtt együtt izgultunk, és amikor sikeres lett láttam, hogy együtt örült velem. Ádámnak nagyon hálás vagyok, hiszen nélküle ez nem sikerült volna. Köszönöm a türelmét és minden belém fektetett energiáját. Számomra Ádám az az oktató aki tényleg szívből végzi a munkáját, számomra ő a nagybetűs Oktató!💕Közzétéve itt: Gréta KeneseyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. A Tóth Autósiskola egy kiváló választás, én Viharos Ádám segítségével tudtam megcsináltam a jogosítványomat. Ádám egy szuper oktató kedvessége és figyelmessége miatt. A türelme is kivételes, kevés ilyen türelmes és pozitív emberrel találkoztam még életemben. Csak ajánlani tudom! Köszönöm, hogy az órák ilyen jó hangulatban teltek és nem kellet szoronganom semmi miatt!Közzétéve itt: Dániel PalagyiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. 5 csillagos oktató, csak ajánlani tudom! Szélpál István mellett tanultam vezetni, és nagyon jó élmény volt. Jól magyaráz, szigorú amikor kell, de közben végig jófej és tele van poénnal, így egyáltalán nem stresszesek az órák. Nincs felesleges piszkálás vagy lekezelő stílus, nyugodt légkörben lehet tanulni. Biztos vagyok benne, hogy aki nála tanul, meg fog tanulni rendesen vezetni, és nem fog feszengeni vezetés közben sem. Mindenkinek ajánlom!Közzétéve itt: Nikolett RuzsaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon szépen köszönök mindent. Egy szuper iskola a megoldásra törekvés és segítség- mindenre megoldás találás kérés nélkül. Köszönöm Tót Évinek ! Huszka Zita egy odaadó türelmes rugalmas és szintén a megoldás mester ,szuper oktató! Nagyon köszönök nektek mindent ! Az iskolát és az oktatómat /oktatókat csak ajánlani tudom ❤️Közzétéve itt: Kinga KálmánA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Oktató és suli váltás után kerültem a Tóth Autósiskolához ami a lehető legjobb döntés volt számomra. Az iskolában mindenki nagyon kedves volt velem és az ügyintézés is gördülékenyen ment. Külön kiemelném az oktatómat Tóth Györgyöt, aki végtelen kedvességgel és türelemmel fordult hozzám. Nagyon köszönöm az iskola dolgozóinak és Gyurinak a munkásságát hisz nélkülük nem jött volna össze a sikeres forgalmi vizsga :)) Hálás vagyok értük és csak ajánlani tudom bárki számára :)Közzétéve itt: Daniel Ordog KatonaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon örülök hogy ezt az autósiskolát választottam, minden a legnagyobb rendben ment. Az ügyintézés gyors és precíz volt! Tóth György oktatónál kezdtem el a vezetést, és egyáltalán nem bántam meg, céltudatosan mentünk minden órán, nem pazarolva az időt, ezért nem is tartott tovább, mint szűk 3 hónap. A-tól Z-ig átvettünk mindent, így a vizsga is rendben ment elsőre. Nagyon hálás vagyok Gyurinak, és az iskolának hogy ilyen könnyedén megszereztem a jogosítványom. 😊Igazolta: TrustindexA Trustindex hitelesített jelvénye az Egyetemes Bizalom Szimbóluma. Csak a legjobb vállalatok kaphatják meg a hitelesített jelvényt, akiknek az értékelése meghaladja a 4.5 értéket, az elmúlt 12 hónap vásárlói véleményei alapján. További információ